Wynajem wózków widłowych – najlepsze rozwiązanie w czasie pandemii COVID-19

Pandemia COVID-19 przyszła nagle i niespodziewanie, dosłownie wywracając działalność wielu firm do góry nogami. Ta sytuacja pokazała, że nie da się przewidzieć wszystkiego i niestety pogrążyła wielu przedsiębiorców. Dzięki pandemii wiele osób zrozumiało jednak, że nie warto myśleć o przyszłości wyłącznie w różowych barwach. Wynajem wózków widłowych staje się obecnie znacznie popularniejszy właśnie z tego powodu!

Najważniejsze korzyści płynące z wynajmu wózków widłowych

Wiadomość o wstrzymaniu pracy większości gałęzi gospodarki w marcu 2020 roku spadła niespodziewanie na wielu przedsiębiorców. Zakłady były zamykane w zasadzie z dnia na dzień, co okazało się niezwykle trudne zarówno dla przedsiębiorców, jak i ich pracowników. Wiele firm niestety nie mogło sobie pozwolić na zrezygnowanie z kosztów stałych – np. czynszu, rat kredytowych i leasingowych za maszyny oraz kosztów ich utrzymania. Elastyczne warunki umowy wynajmu mogą w takiej sytuacji być bardzo pomocne. Korzyści jest jednak znacznie więcej! 

Stałe koszty wynajmu

Stałe koszty wynajmu wózków pozwalają precyzyjnie zaplanować budżet i lepiej gospodarować finansami firmy. W tym przypadku nie musisz się martwić ani o podwyżki (np. stóp procentowych), ani o dodatkowe koszty związane z naprawą. Serwis wózków widłowych jest bowiem zawarty w cenie usługi. W nagłej sytuacji łatwiej zrezygnować z wynajmu, gdy umowa jest krótkoterminowa, przez co koszty stałe potrzebne do utrzymania Twojej firmy znacznie maleją. To niezwykle ważne, gdy nie można pracować ze względu na obostrzenia rządu, ale przydatne również w innych nieprzewidzianych kryzysach.

Wysoka jakość wynajmowanego sprzętu

Kupując sprzęt na własność, musisz się liczyć z tym, że z każdą chwilą będzie się starzał, tracąc na sprawności i wartości. Jeśli zechcesz go wymieniać na nowy, czeka Cię kolejny wydatek. W przypadku wynajmu nie musisz się o to martwić. Masz zawsze dostęp do nowoczesnej floty, zazwyczaj pochodzącej od najlepszych producentów. Nad wynajmowanymi maszynami stale czuwa serwis wózków widłowych, dlatego zawsze są w idealnym stanie i gotowe do pracy. Ponadto w wypożyczalni znajdują się różne rodzaje wózków widłowych, co oznacza, że możesz dopasować sprzęt do swoich indywidualnych potrzeb w danym momencie.

Niezależnie od tego, jakiego rodzaju wózka widłowego aktualnie potrzebujesz, w wypożyczalni zawsze znajdziesz właściwy sprzęt. Ponadto możesz mieć pewność, że będzie sprawny i nowoczesny.

Opieka serwisowa i fachowa pomoc

Serwis zapewni Ci też pomoc przy każdej awarii czy potrzebie konserwacji. Jeśli zaś zdarzy się awaria czy usterka, mechanik błyskawicznie przybędzie, by ją usunąć. Gdy okaże się, że naprawa potrwa dłużej, otrzymasz bez żadnych dodatkowych opłat sprzęt zastępczy. Dzięki temu praca może toczyć się dalej, bez żadnych zakłóceń. To szczególnie ważne, gdy próbujesz odpracować straty związane z pandemią.

Jakie branże skorzystają na wynajmie wózków widłowych?

Wynajem wózków widłowych to rozwiązanie dla każdej branży, która regularnie korzysta z takiego sprzętu. Najczęściej na tego typu usługi decydują się firmy handlowe i produkcyjne, szczególnie z branży chemicznej, kosmetycznej, farmaceutycznej czy spożywczej. Powszechnie korzystają z nich również przedstawiciele branży logistycznej i transportowej. 

W tym zakresie nie ma jednak ograniczeń. To idealne rozwiązanie dla wszystkich przedsiębiorstw, które zamiast kupować drogi sprzęt, wolą przeznaczyć środki na rozwój i inwestycje. Sprawdź ofertę wynajmu wózków widłowych na: https://wynajemwozkowwidlowych.com.pl/

Total
1
Shares
Zobacz również: