BEKUPLAST – producent skrzynek plastikowych i wózków transportowych

Palety, pojemniki i skrzynki plastikowe to coraz chętniej wybierany towar do magazynów transportowych i produkcyjnych. Wypierają palety drewniane listą zalet. Palety plastikowe są lżejsze, trwalsze, nie odpadają z nich drzazgi i większe kawałki, są łatwe w utrzymaniu higieny i czyszczeniu, ich długość życia to około 10 lat, a ponadto paleta nadaje się w 100% do przetworzenia i wyrobu innych tworzyw.

Skrzynki plastikowe — zastosowanie

Wszelkiego rodzaju skrzynki, palety czy pojemniki plastikowe są najważniejszym elementem w firmach produkcyjnych i transportowych. Najważniejsze, aby były solidne i indywidualnie dopasowane do potrzeb klienta. Bekuplast to producent palet, który gwarantuje, że jego produkty posłużą przez wiele lat, dzięki swojej wytrzymałości, dobrej jakości i nowoczesnym rozwiązaniom. Główną cechą firmy jest dostosowywanie się do wymagań firm i ich magazynów. Pojemniki plastikowe przyjazne dla środowiska dzięki 100% możliwości recyklingu.

Pojemniki plastikowe i ich rodzaje

Pojemniki magazynowe z tworzywa sztucznego mają wiele zastosowań. Pierwszym z nich są tace transportowe, które są przydatne w magazynowaniu drobnych elementów. Dostępne są w różnych rozmiarach. Kolejną propozycją są pojemniki dedykowane, dostępne w standardowych wymiarach Euro. Istnieje możliwość wykonania ich wg życzenia zamawiającego. Pojemniki sztaplowalno-gniazdowe i gniazdowe mają zredukowaną objętość, przydadzą się w różnych gałęziach przemysłu, np. w prowadzeniu sklepu internetowego.

Dostępne są także przegrody np. frezowane płytki z polistyrenu formowanego. Pojemniki składane redukują objętość, mogą składać i rozkładać się automatycznie. Kolejna propozycja to pojemniki międzyoperacyjne, które świetnie nadadzą się do przechowywania i transportowania wrażliwych produktów i komponentów. Producent pojemników plastikowych może wykonać także wszelkiego rodzaju opakowania plastikowe na życzenie klienta.

Wózki transportowe do przewozu palet z tworzyw sztucznych

Każdy magazyn potrzebuje wózków transportowych do przewozu palet. Dzięki takiemu rozwiązaniu duże ciężary mogą być przewożone z punktu A do B, bez użycia skomplikowanej technologii. Producent wózków transportowych magazynowych oferuje wózki, które pasują do pojemników w formacie Euro. Skrzynki mogą być układane w stos. Wózki transportowe udźwigną do 300 kg ładunku. Mają dwa rodzaje, w jednym rama wózka otacza pojemnik, w drugim pojemnik przylega do ramy wózka. Kółka wózków dostępne są w 3 wersjach: z poliamidu białego, czarnego oraz szare gumowe.

Total
0
Shares
Zobacz również: