Wieczór kawalerski marzeń? Z tymi atrakcjami to prostsze niż Ci się wydaje!

Wieczór kawalerski wieńczy bardzo ważny okres w życiu. Po nim już nic nie jest takie samo. To ostatnie chwile przyszłego Pana Młodego na beztroską zabawę i wyszalenie się w gronie kumpli, zanim wkroczy na nową drogę życia. Nową drogę, na której nie będzie już sam jeden, a wszystko będzie dzielił na dwoje. W tej sytuacji ostatnią noc single’a trzeba wykorzystać jak najpełniej. Pomysły na wieczór kawalerski nie muszą jednak zakładać jedynie zorganizowania imprezy czy wyjścia do klubu. Warto pokusić się o coś bardziej niecodziennego, co wywoła emocje i dzięki temu lepiej zapisze się w pamięci. 

Zaplanuj więc dla kolegi typowo męski wypad, obfitujący w jedyne w swoim rodzaju atrakcje. Zapewnij mu wrażenia, których wcześniej nie miał okazji przeżyć. Niech zakończy życie single’a z przytupem! Zarówno pomysły na ekstremalne atrakcje dla niego, jak i te spokojniejsze znajdziesz na stronie Prezentmarzen.com.

Jazda Monster Truckiem

Czy wyobrażasz sobie bardziej niezwykły pojazd? Na co dzień nie ma okazji, by go oglądać, a co dopiero zasiadać za jego kierownicą! Podarowując więc przyszłemu Panu Młodemu voucher na jazdę nim, z całą pewnością spełniasz jego młodzieńcze marzenia. Dajesz mu okazję na sprawdzenie swoich umiejętności kierowcy w ekstremalnym wydaniu. Szczególnie że teren, po którym będzie się poruszał, jest specjalnie dostosowany tak, by wywołać jak najsilniejsze emocje. Pełen wzniesień i spadków, a także błotnistych lub piaszczystych odcinków będzie stanowił nie lada wyzwanie i pozwoli zapoznać się z pełnią możliwości monstrualnego pojazdu. Jeśli chcesz jeszcze bardziej zaskoczyć kolegę, zdecyduj się na dodatkowe urozmaicenie atrakcji i podaruj mu voucher na przejażdżkę Monster Truckiem z możliwością tratowania wraków! 

Lot akrobatyczny paralotnią

Dla fana jeszcze bardziej ekstremalnych przeżyć proponujemy coś wyśmienitego z oferty podniebnej. To jedna z najoryginalniejszych atrakcji, której Pan Młody na pewno się nie spodziewa. Uwaga, wymaga silnych nerwów! Podstawą atrakcji jest oczywiście sam lot, który oferuje piękne widoki. Szybując nad łąkami i polami, czując powiew wiatru, który delikatnie kołysze paralotnią, można naprawdę poczuć, że się żyje. Pełnej gamy emocji, jakie przeżywa się w trakcie całego życia, można natomiast doświadczyć w momencie, gdy lecący z nami instruktor wykona pierwszą akrobację! Duże przechyły, chwile niemal swobodnego opadania i nagłe wznosy dostarczą ogromnej dawki adrenaliny, której normalnie nie miałoby się okazji zaznać. 

Oczywiście miłośnikom pięknych widoków i relaksującego bujania bez lęku wysokości, a jednocześnie bez potrzeby przeżycia ekstremalnych wrażeń poleca się lot paralotnią bez artystycznych akrobacji!

Wstęp do Labsektor

Mniej ekstremalną, a jednocześnie wciąż oryginalną atrakcją jest wstęp do Labsektor – miejsca, gdzie można rzucać do celu… siekierami! Jest to świetna alternatywa dla zwyczajowej strzelnicy czy paintballu. Świetnie nada się na wieczór kawalerski, tym bardziej że w atrakcji będzie mogła brać udział cała grupa. Wspólnie bawiąc się, będzie można zacieśnić męskie przyjaźnie, zanim odda się kolegę w ręce ukochanej. Rzucanie siekierami łączy w sobie wiele pożytecznych cech. Nie tylko rozładowuje się emocje (np. stres przed najważniejszym dniem w życiu), ale także jest idealną okazją do popracowania nad celnością. Dodatkowo inkorporuje elementy wzmacniające mięśnie. Najważniejsze jest jednak, że Labsektor dostępny jest również dla większej grupy osób, więc wszyscy goście mogą bawić się równocześnie, a rzucanie siekierami jest na tyle nietypowe, że wywoła wiele frajdy i nie będzie dało się zapomnieć na długo!

Wieczór kawalerski to chwile-symbole. Zgodnie z tradycją kończy się frywolny etap życia i zaczyna ten poważniejszy. Podaruj więc swojemu przyjacielowi prezent, który sprawi, że już zawsze będzie wspominał go z uśmiechem i nigdy nie będzie żałował, że nie zrobił czegoś szalonego, gdy miał ku temu okazję! 

Total
0
Shares
Zobacz również: