Transport kolejowy, miejski, autobusowy i lotniczy

Startuje druga edycja muzealnej promocji KŚ

Zamek w Cieszynie, Centralne Muzeum Pożarnictwa czy Muzeum Śląskie to tylko trzy z 28 obiektów do których będzie można kupić tańsze wejściówki dzięki posiadaniu biletu miesięcznego lub jednorazowych Kolei Śląskich.

– Pomysł na połączenie oferty muzealnej z biletem kolejowym narodził się w ubiegłym roku. Wówczas Koleje Śląskie wspólnie z Muzeum Śląskim uruchomiły akcję „Kolej na Muzeum”, dzięki której można było korzystać z oferty muzealnej w niższej cenie. Akcja spotkała się z ciepłym przyjęciem, stąd też w tym roku będzie kontynuowana na dużo większą skalę – zachwalają akcję Koleje Śląskie.

Bilet ze zniżką będzie mógł nabyć każdy, kto pokaże kasjerowi w muzeum ważny bilet Kolei Śląskich, obejmujący miejscowość, w której znajduje się dana placówka. Nie wszystkie wystawy i ekspozycje są objęte promocją, dlatego o szczegóły zniżek należy pytać oddzielnie w każdym obiekcie.

Tegoroczna akcja trwa od czerwca do końca września. Tańsze lub darmowe wejściówki będzie można uzyskać w 28 obiektach. Pełną ich listę można znaleźć na stronie Kolei Śląskich

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More