Startuje druga edycja muzealnej promocji KŚ

Muzeum w Cieszynie /Fot.Kazimierczak/CC BY-SA 3.0

Zamek w Cieszynie, Centralne Muzeum Pożarnictwa czy Muzeum Śląskie to tylko trzy z 28 obiektów do których będzie można kupić tańsze wejściówki dzięki posiadaniu biletu miesięcznego lub jednorazowych Kolei Śląskich.

– Pomysł na połączenie oferty muzealnej z biletem kolejowym narodził się w ubiegłym roku. Wówczas Koleje Śląskie wspólnie z Muzeum Śląskim uruchomiły akcję „Kolej na Muzeum”, dzięki której można było korzystać z oferty muzealnej w niższej cenie. Akcja spotkała się z ciepłym przyjęciem, stąd też w tym roku będzie kontynuowana na dużo większą skalę – zachwalają akcję Koleje Śląskie.

Bilet ze zniżką będzie mógł nabyć każdy, kto pokaże kasjerowi w muzeum ważny bilet Kolei Śląskich, obejmujący miejscowość, w której znajduje się dana placówka. Nie wszystkie wystawy i ekspozycje są objęte promocją, dlatego o szczegóły zniżek należy pytać oddzielnie w każdym obiekcie.

Tegoroczna akcja trwa od czerwca do końca września. Tańsze lub darmowe wejściówki będzie można uzyskać w 28 obiektach. Pełną ich listę można znaleźć na stronie Kolei Śląskich

Total
0
Shares
Zobacz również: