e-TOLL zastępuje viaTOLL

Rejestracja w systemie e-TOLL trwa, a następnym działaniem będzie uruchomienie opłat w tym systemie. Obowiązek korzystania z systemu e-TOLL podczas rozliczeń za przejazd obejmie pojazdy i zespoły pojazdów o masie całkowitej powyżej 3,5 t, a także autobusy, poruszające się po sieci dróg płatnych. Dowiedz się, dlaczego warto przygotować się z Inelo na nowy system pobierania opłat.

Nowy system zastąpił system viaTOLL – administratorem systemu danych jest Szef Krajowej Administracji Skarbowej (KAS). System e-TOLL, bo o nim mowa, został uruchomiony w czerwcu 2021 roku na 280 km dróg państwowych płatnych.

Urządzenia Inelo zintegrowane do systemu poboru opłat e-TOLL

W ofercie Inelo są nowoczesne, przetestowane i doskonale dopasowane do nowego systemu poboru opłat. System GBox posiada od Krajowej Administracji Skarbowej akredytację dla systemu e-Toll. 

Urządzenia GPS proponowane przez Inelo spełniają podstawowe wymogi techniczne oraz przeszły testy integracyjne. Zarówno system GBox Light, jak i Assist są świetnie zintegrowane z systemem e-Toll.

Nowy system poboru opłat e-TOLL – korzystniej z Inelo

Inelo jest polską firmą i jednym z liderów na rynku europejskim w produkcji urządzeń do pobierania danych cyfrowych, wysokiej jakości oprogramowania do analizy i rozliczania czasu pracy kierowców i nowoczesnych systemów telematycznych GBOX® Assist.

Firmę wyróżnia świetna znajomość branży transportowej, szeroka wiedza ekspercka oraz wieloletnie doświadczenie. Firma ma na koncie aż 30 tys. aktywnych systemów telematycznych wyprodukowanych w Polsce, z jej usług korzysta ponad 10 tys. Klientów. 

Współpracuje z aż 42 służbami kontrolnymi z 23 krajów Europy. Dzięki wydajnym serwerom oferuje najwyższą jakość przesyłanych danych oraz gwarancję bezpieczeństwa danych (system monitorowany 24/7). Poza tym Inelo stawia na ciągły rozwój oferty – zarówno produktów, jak i usług dopasowanych do aktualnych zmian. 

Więcej na temat systemu e-TOLL, oferty firmy Inelo oraz zasad pobierania opłat znajdziesz tutaj: https://etoll.inelo.pl/ 

Total
0
Shares
1 komentarz
  1. dobrze sprawuje sie apka mpay gdzie sa przejazdy etoll, o wiele lepiej niz oficjalna

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Zobacz również: