Nowa aplikacja Kolei Dolnośląskich ”Mobilny Pasażer”

Materiały Kolei Dolnośląskich

Już od najbliższej środy pasażerowie Kolei Dolnośląskich będą mogli korzystać z zupełnie nowej aplikacji „Mobilny Pasażer”. Będzie ona służyła informowaniu podróżnych o wszelkich utrudnieniach występujących na liniach kolejowych obsługiwanych przez regionalnego przewoźnika.

Aplikacja “Mobilny Pasażer” zastąpi dotychczasowy system iSMS, który działał już od kilku lat. Jak zachwala przewoźnik, pasażerowie otrzymają nowoczesne narzędzie, które jeszcze bardziej ułatwi podróżowanie pociągami po Dolnym Śląsk.

Najważniejszą cechą nowej aplikacji będzie personalizacja treści. “Mobliny pasażer” poinformuje podróżnych o niespodziewanych opóźnieniach pociągów, zmianach w rozkładach jazdy, a także o utrudnieniach na trasie i komunikacji zastępczej. Co szczególnie istotne, pasażer otrzyma bieżące informacje, odpowiednio przefiltrowane dla konkretnych, interesujących go dni, godzin i tras.

– System, z którego korzystaliśmy do niedawna wysyłał informację o utrudnieniach występujących na wszystkich liniach obsługiwanych przez Koleje Dolnośląskie. Nowa aplikacja pozwala spersonalizować alerty, pod kątem preferencji pasażera — mówi Piotr Rachwalski, prezes Kolei Dolnośląskich — Wszystkie informacje będą dostosowane do wybranej trasy, zakresu godzinowego, a także konkretnych dni tygodnia.

Aplikacja jest bezpłatna, dostępna w systemach iOS, Android oraz Windows.

Total
0
Shares
Zobacz również: