Wizz Air zapyta młodzież o podróże lotnicze. Celem lepsze usługi

Węgierska tania linia lotnicza Wizz Air organizuje panel dyskusyjny dla młodzieży, która będzie mogła podzielić się swoimi opiniami, rekomendacjami i uwagami dotyczącymi podróży lotniczych. Biorąc pod uwagę ich głosy, przewoźnik chce polepszyć jakość swoich usług.

Wizz Youth Forum będzie nieformalną grupą dyskusyjną w stylu grupy fokusowej. Wydarzenie prowadzone w formie online jest skierowane dla klientów linii w wieku od 18 do 25 lat. Celem przewoźnika jest zebranie od młodych ludzi informacji zwrotnych na temat sześciu obszarów biznesowych: podróży klienta, przyszłościowych nawyków transportowych, zrównoważonego rozwoju, rozwoju cyfrowego, kierunków koncepcji kreatywnych oraz komunikacji. Wyniki badań mają być wykorzystane przez Wizz  Air w doskonaleniu swoich usług.

– Z przyjemnością uruchamiamy WIZZ Youth Forum, kierowaną przez klientów inicjatywę grupy fokusowej wyznaczającą trendy w celu poprawy naszych usług. Inicjatywa zgromadzi spostrzeżenia od naszej młodej i zróżnicowanej bazy klientów, którzy będą mogli kierować naszymi przyszłymi decyzjami biznesowymi i celami oraz informować o nich. WIZZ Youth Forum to wyjątkowa okazja, aby spotkać podobnie myślących ludzi z całej Europy i podzielić się cennymi spostrzeżeniami, które pomogą Wizz Air jeszcze bardziej ulepszyć usługi – mówi Zsusza Poos, członek zarządu ds. klientów i marketingu Wizz Air.

Jak wziąć udział?

Wizz Air raz w miesiącu, ze stałej puli 80-100 osób w całej Europie, będzie wybierał dwadzieścia osób, które dołączą do internetowej dyskusji za pośrednictwem Teamsa. Uczestnictwo jest dobrowolne, osoby biorące udział w panelu dyskusyjnym otrzymają kupon o wartości 20 euro na sesję jako forma zachęty. Wszyscy uczestnicy forum wezmą dodatkowo udział w losowaniu szansy na wygranie kuponu o wartości 200 euro, który będzie można wykorzystać podczas lotu liniami Wizz Air w wybrane przez siebie miejsce.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w dyskusji powinny wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Total
0
Shares
Zobacz również: