Najnowsze artykuły dot. tematu

PLL LOT

Najnowszy Dreamliner LOT-u otrzymał narodowe barwy

Najnowszy Boeing 787-9 wyprodukowany dla Polskich Linii Lotniczych LOT otrzymał biało-czerwone malowanie, które ma upamiętniać 100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę. Samolot poleci z pasażerami jeszcze w tym miesiącu.

W maju możliwy strajk w PLL LOT

Wczoraj informowaliśmy o planowanym przez pracowników kolejowego przewoźnika Przewozy Regionalne referendum strajkowym. Okazuje się, że referendum strajkowe przeprowadzane jest także w państwowej spółce PLL LOT. Wstępnie strajk miałby…

Katastrofa samolotu Ił-62 „Mikołaj Kopernik”

Dziś mija 38 lat od słynnej katastrofy samolotu PLL LOT IŁ-62 (SP-LAA) "Mikołaj Kopernik", lecącego z Nowego Jorku do Warszawy. Była to jedna z najtragiczniejszych katastrof lotniczych w dziejach Polski. Tuż po godzinie 11 w fosie…

LOT szuka pracowników na sezon letni

LOT poszukuje kilkadziesiąt osób do pracy na Lotnisku Chopina przy obsłudze rejsów w szczycie sezonu letniego. Poza wynagrodzeniem za pracę, jednym z benefitów będzie możliwość skorzystania z biletu typu „standby”.

Awaryjne lądowanie na Okęciu

Samolot Polskich Linii Lotniczych LOT lecący z Krakowa do Warszawy wylądował awaryjnie na warszawskim Okęciu. Na pokładzie były 63 osoby, nie ma ofiar.