Intercity pyta pasażerów o oczekiwania wobec rozkładu

Zdjęcie ilustracyjne /fot.Mateusz Włodarczyk/Wikimedia

Tylko siedem dni mają pasażerowie na wzięcie udziału w ankiecie dotyczącej oczekiwań wobec nowego rozkładu jazdy PKP Intercity na sezon 2018/2019.

PKP Intercity ogłosiło, że rozpoczyna konsultacje społeczne dotyczące siatki połączeń na sezon 2018/2019. Podróżni mogą wyrazić swoją opinię na temat obecnego rozkładu jazdy PKP Intercity, a także zaproponować nowe połączenia.

– Wszystkie działania jakie prowadzimy – inwestycje w tabor, podnoszenie standardów obsługi na pokładach pociągów, czy kolejne funkcjonalności dodawane do systemu sprzedaży, mają na celu dostosowanie naszej oferty do potrzeb pasażerów. Naturalne jest więc, że także tworząc nowy rozkład jazdy prosimy podróżnych o opinię – mówi Agnieszka Serbeńska, rzecznik prasowy PKP Intercity.

Rozkład na sezon 2018/2019 zacznie obowiązywać od 9 grudnia br. Przewoźnik próbuje dopasować rozkład jazdy do potrzeb pasażerów, dlatego po raz kolejny uruchamia konsultacje społeczne.W ramach tej ankiety, PKP Intercity chce też poznać powody, dla których podróżni wybierają jego usługi lub z nich rezygnują.

Ankieta dostępna jest na stronie: https://www.intercity.pl/ankieta-konsultacje.html. Formularz jest aktywny jedynie przez tydzień, do 26 lutego.

Total
0
Shares
Zobacz również: