Możliwość wyboru miejsca w pociągach ŁKA Sprinter!

Tak wygląda system rezerwacji miejsc w pociągach ŁKA Sprinter w platformie KOLEO

Na platformie KOLEO pojawiła się możliwość fakultatywnej rezerwacji miejsc w Pociągach Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej, kursujących z Łodzi do Warszawy. Po raz pierwszy w historii polskiej kolei podróżny może sam wybrać najodpowiedniejsze dla niego miejsce w pociągu.

Dla fakultatywnej rezerwacji wyznaczono 52 miejsca w każdym pociągu ŁKA sprinter, kursującym w weekendy w relacji Łódź Fabryczna – Warszawa Wschodnia i Warszawa Wschodnia – Łódź Fabryczna. Po raz pierwszy na polskiej kolei podróżny może sam wybrać miejsce w pociągu. System działa podobnie jak w przypadku linii lotniczych. Co ważne, rezerwacja nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

Nowa usługa jest odpowiedzią na rosnące potrzeby pasażerów. Dzięki propasażerskim działaniom liczba pasażerów ŁKA ciągle rośnie. Tylko na trasie z Łodzi do Warszawy spółka przewiozła w ubiegłym roku ponad 100tys. pasażerów. Przewoźnik zapowiada dalsze działania mające na celu zwiększanie komfortu pasażerów.

Wraz z nową usługą ŁKA wprowadza do sprzedaży za pośrednictwem platformy KOLEO dużą pulę tanich biletów. We wszystkie weekendy od 7 kwietnia do końca czerwca oferowanych będzie 150 biletów po 15 zł (za bilet normalny). Ponadto w najbliższy długi weekend świąteczny, podróż będzie kosztować będzie jedynie 2 zł. W tym wypadku pula również wynosi 150 biletów. Bilety można kupować z tygodniowym wyprzedzeniem.

Total
0
Shares
Zobacz również: