Bilety Polregio dostępne w kolejnej aplikacji mobilnej

Po KOLEO, bilety jednorazowe i okresowe Polregio są już dostępne w kolejnej aplikacji mobilnej – e-podróżnik.pl.

Pojawienie się możliwości zakupu biletu w aplikacji to nowe udogodnienie w planowaniu podróży. Realizacja strategii rozbudowy tradycyjnych i mobilnych punktów sprzedaży wpływa na powszechność oferty przewoźnika. – Tak jak zapowiadaliśmy, realizujemy oczekiwania naszych pasażerów, o które oparliśmy naszą strategię rozwoju sieci sprzedaży. Dzięki temu dzisiaj do kanałów dystrybucji atrakcyjnej oferty POLREGIO dołączył kolejny, czyli aplikacja na urządzenia mobilne e-podróżnik.pl. Dajemy naszym pasażerom szeroki wybór możliwości zakupu biletów, co spotyka się z ich dużym zadowoleniem – mówi Anna Lenarczyk, Członek Zarządu Spółki Przewozy Regionalne.

– Ceny biletów POLREGIO, dostępnych w aplikacji e-podróżnik.pl, uwzględniają wszystkie promocje i zniżki oferowane przez przewoźnika. Bilety można łatwo i bezpiecznie kupić płacąc kartą, przelewem bądź przedpłaconą skarbonką. Pasażerowie mogą także w ramach jednej transakcji kupować bilety na połączenia kolejowe i autobusowe – tłumaczy Aleksandra Markowska, Dyrektor ds. Marketingu i Sprzedaży z e-podróżnik.pl.

Aplikacja e-podróżnik.pl jest całkowicie darmowa, posiada wszystkie funkcjonalności, z jakich można skorzystać w serwisie internetowym e-podróżnik.pl oraz zapamiętuje ostatnie wyszukiwania, a także pozwala na zapisanie ulubionych tras. Użytkownicy nie muszą posiadać konta, aby wyszukiwać połączenia oraz tabliczki przystankowe.

Total
0
Shares
Zobacz również: