Dreamlinerem z Warszawy do Katowic. Atrakcyjne ceny biletów

Nie lada gratkę dla pasażerów i miłośników lotnictwa przygotowały Polskie Linie Lotnicze Lot. Za nieco ponad tydzień będzie można polecieć Dreamlinerem z Warszawy do Katowic z przystępnej cenie.

Po rejsie Boeinga 787 z Warszawy do Poznania, który cieszył się dużym zainteresowaniem, Polskie Linie Lotnicze LOT postanowiły uruchomić kolejny rejs jednym ze swoich szerokokadłubowych samolotów na krajowej trasie. Tym razem Dreamliner poleci z Warszawy do Katowic. Lot odbędzie się przy okazji przebazowania maszyny z Lotniska Chopina do portu lotniczego Katowice – Pyrzowice.

Lot Dreamlinera z pasażerami z Warszawy do Katowic zaplanowano na sobotę, 10 września, na godzinę 13:50. Bilety na rejs można kupić w cenie od 199 złotych. Na chwilę obecną (2 września) dostępne są jednak bilety po 222,69 zł.

Polskie Linie Lotnicze LOT posiadają 7 Boeingów 787-8 i 8 większych Boeingów 787-9. Szerokokadłubowe maszyny polskiego przewoźnika na co dzień obsługują rejsowe i czarterowe loty międzykontynentalne. Lot z pasażerami w relacji krajowej jest zatem prawdziwą gratką. Dzięki tej okazji swoje marzenie o podróży Dreamlinerem mogą spełnić także osoby, które nie mogą sobie pozwolić na podróż na inny kontynent.

Total
0
Shares
Zobacz również: