Kolejkowo zakończyło emisję akcji. Rozwój niezagrożony

Dokładnie 122 osoby zainwestowało ponad 2 miliony złotych w akcje Kolejkowa. Środki będą przeznaczone na rozwój wystaw w kolejnych miastach.

Emisja akcji Kolejkowa rozpoczęła się 21 września, a jej planowane zakończenie miało nastąpić 31 października. Jednak 3 dni przed planowanym zamknięciem wpłat sprzedano wszystkie przewidziane akcje.

– Po zakończeniu emisji odebrałem jeszcze kilka telefonów z chęcią inwestowania w akcje. To co mnie osobiście bardzo cieszy to to, że wśród inwestorów jest sporo osób profesjonalnie inwestujących w spółki. Zebraliśmy ponad 2 miliony złotych, co świadczy o zbudowanym przez nas zaufaniu i wartościowej ofercie. Dzięki emisji akcji otworzymy Kolejkowo w kolejnych miastach.

Jakub Paczyński, prezes Kolejkowa

W zależności ilości kupionych akcji inwestorzy oprócz współwłasności firmy otrzymają wykonaną przez modelarzy podobiznę, która stanie na makiecie, miniaturowe mieszkanie z symbolicznym aktem własności czy reklamę na miniaturowym billboardzie.

Będą kolejne makiety

Kwota z emisji ma być zainwestowana w otworzenie wystawy w Warszawie, a potem w kolejnych miastach. Obecnie makiety można zwiedzać we Wrocławiu oraz Gliwicach. Łącznie mają powierzchnię ponad 1800 metrów kwadratowych.

Total
1
Shares
Zobacz również: