Abonament na samoloty? Tania linia z nowym rozwiązaniem w Polsce

Popularny w Polsce przewoźnik lotniczy Wizz Air planuje wprowadzenie abonamentu na swoje loty. Usługa będzie dostępna dla chętnych w naszym kraju od maja.

Nowa usługa o nazwie Wizz MultiPass będzie 6-miesięcznym planem subskrypcyjnym i wystartuje w Polsce 1 maja 2023 roku. Pasażer, który opłaci miesięczny abonament, otrzyma na swoje konto tokeny. Te z kolei będzie można raz w miesiącu wymienić na bilet w jedną lub dwie strony.

– Usługa Wizz MultiPass to świetna okazja dla osób często podróżujących, aby zapewnić sobie dostęp do najlepszych cen bez względu na porę roku – mówi Alexandra Avadanei, Chief Revenue Officer w Wizz Air

Abonament będzie można kupić lub odnowić pierwszego dnia każdego miesiąca. Jedna płatność umożliwi korzystanie z lotów od piątego dnia miesiąca przez 30 kolejnych dni.

Przewoźnik na razie nie ujawnia ceny usługi, która będzie dostępna już za 1,5 tygodnia. Prawdopodobnie będzie można wybrać dwa rodzaje abonamentu. Jeden pozwoli na wybór przelotu w jedną stronę, a drugi na jeden lot tam i z powrotem razem z bagażem.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz również: