FlixBus i PolskiBus.com zakończyły pierwszy etap integracji

Kolejny etap w łączeniu FlixBus oraz PolskiBus.com został zakończony. Całkowicie połączone zostały systemy sprzedażowe, zaś coraz więcej pojazdów jeździ już w nowym kolorze.

Wchodząc na stronę PolskiBus.com, klienci zostaną przekierowani pod adres flixbus.pl/polskibus. – Połączenie systemów zakupowych to jeden z ważniejszych etapów integracji, dzięki któremu pasażerowie w Polsce będą mogli korzystać z wszelkich udogodnień, jakie oferuje FlixBus – komentuje Michał Leman, dyrektor zarządzający FlixBus Polska – Wszystkie bilety wcześniej zakupione na PolskiBus.com oczywiście zachowują ważność. Przez okres przejściowy, do wejścia letniego rozkładu FlixBusa, podczas odprawy będzie obowiązywać lista papierowa oraz bilety w postaci QR kodu – na telefonie lub wydrukowanym bilecie. Pierwszeństwo wejścia na pokład będą mieli pasażerowie z wykupioną rezerwacją miejsca.

Zmiany płynące z połączenia PolskiegoBusa i FlixBusa widoczne są także w samych pojazdach. Poza tym, że zmienia się ich kolor z czerwonego na zielony, pasażerowie mogą cieszyć się większą przestrzenią na nogi oraz darmowym dostępem do Wi-Fi również za granicą. – Do tej pory już prawie 50 autobusów PolskiegoBusa zmieniło barwy na zielone oraz zostało dostosowanych do standardów FlixBusa – podkreśla Michał Leman.

Total
0
Shares
Zobacz również: