KŚ odpowiadają na niedziele wolne od handlu

Zdjęcie ilustracyjne /Fot. SQ9NIT/Wikimedia

Koleje Śląskie wprowadzają nową ofertę, skierowaną do rodzin, w ramach akcji „Rodzinne Niedziele”. Ma ona na celu zachęcenie do aktywnego spędzania czasu wolnego. W jej ramach oferowane będą bezpłatne przejazdy dla rodziców we wszystkie pierwsze niedziele miesiąca wolne od handlu.

To kolejna, po biletach za 1 zł dla studentów, oferta Kolei Śląskich, która przyciąga uwagę potencjalnych pasażerów. Tym razem, spółka będzie próbowała zachęcić do podróżowania w niedziele wolne od handlu. Z pewnością jest to sposób na zmniejszenie skutków wprowadzenia dni wolnych od handlu, które w pewnym stopniu mogą odbić się na wynikach przewozowych.

W ramach oferty z bezpłatnych przejazdów będą mogli korzystać rodzice lub opiekunowie podróżujący z dziećmi do 16 roku życia. Bilet będzie musiał posiadać tylko podopieczny. Bezpłatnie będzie mógł podróżować zarówno jeden jak i oboje rodziców. Z promocji będzie można skorzystać jednak tylko w pierwsze niedziele miesiąca wolne od handlu, zatem w tym roku będzie dostępna: 11 marca, a następnie: 1 kwietnia, 13 maja, 10 czerwca, 8 lipca, 12 sierpnia, 9 września, 14 października, 11 listopada oraz 9 grudnia. Zasięg obowiązywania oferty obejmie całą sieć KŚ z wyjątkiem odcinka transgranicznego Chałupki – Bohumin, pociągów Ornak na odcinku Żywiec – Zakopane oraz pociągów specjalnych.

Nowa oferta umożliwi rodzinom tanie podróżowanie oraz odkrywanie nowych, atrakcyjnych zakątków regionu, znajdujących się w zasięgu Kolei Śląskich.

Total
0
Shares
Zobacz również: