LOT szuka pracowników na sezon letni

Pracownicy wakacyjni będą pracować na lotnisku Chopina /Fot.Adrian Grycuk/CC BY-SA

LOT poszukuje kilkadziesiąt osób do pracy na Lotnisku Chopina przy obsłudze rejsów w szczycie sezonu letniego. Poza wynagrodzeniem za pracę, jednym z benefitów będzie możliwość skorzystania z biletu typu „standby”.

Polskie Linie Lotnicze chcą pozyskać do pracy w wakacje młodych pasjonatów lotnictwa. Ta oferta może być szansą na początek kariery w branży lotniczej. Młodzi ludzie mają pełnić funkcję “wakacyjnych asystentów” i pomagać obsłużyć połączenia w szczycie sezonu letniego.

– Nie jest tajemnicą, że w szczycie letniego sezonu operacje lotnicze w wielu europejskich portach są często zakłócane ze względu na zagęszczenie ruchu oraz liczbę pasażerów zbliżającą się do limitów pojemności infrastruktury. Jako LOT chcemy zrobić wszystko, aby komfort podróży naszych pasażerów był jak najwyższy. W szczególności naszym celem jestem zachowanie krótkiego czasu transferów dla pasażerów przesiadających się w Warszawie na dalsze połączenia LOT-u do dalszych miast w Europie, Azji i Ameryki Północnej. Walczymy o każdą minutę, każdy rejs i każdego pasażera – mówi Maciej Wilk, członek zarządu ds. operacyjnych LOT.

Do zadań nowych pracowników należało będzie asystowanie w obsłudze pasażerów w terminalu pasażerskim, udzielanie informacji na temat połączeń i opieka nad pasażerami tranzytowymi.

Po przepracowaniu min. 3 miesięcy pracownik oprócz wynagrodzenia otrzyma bilet w dwie strony do dowolnej destynacji LOT na zasadzie standby – do realizacji w okresie październik-listopad 2018 lub styczeń-marzec 2019.

Głównym wymogiem jaki stawia przewoźnik przed kandydatami do pracy to dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2).

Total
0
Shares
Zobacz również: