Polonus rozwija sieć sprzedaży stacjonarnej i online

Fot. Polonus

Polonus, jeden z największych polskich przewoźników autokarowych planuje rozwijać swoją sieć sprzedaży tradycyjnej i online. Bilety przewoźnika pojawią się między innymi w sieci saloników RUCHu i aplikacji mobilnej SkyCash.

Jeszcze w tym miesiącu bilety przewoźnika mają być dostępne w aplikacji SkyCash. Z kolei w do końca czerwca bilety na autobusy PKP Polonus oraz ponad 210 innych przewoźników krajowych i międzynarodowych zintegrowanych w systemie DworzecOnline.pl będzie można kupić w salonach prasowych RUCHu.

– Budowa atrakcyjnej oferty krajowych i międzynarodowych połączeń autobusowych, dostępnych w zintegrowanych systemach i kanałach sprzedaży to główny cel operacyjno-biznesowy, jaki postawiliśmy sobie na 2018 rok – tłumaczy Maciej Acedański, prezes zarządu PKS Polonus. – W związku z tym, że bliska jest nam idea współpracy podmiotów dworcowych oraz krajowych przewoźników autobusowych, chcemy dążyć do budowy jednej, wspólnej sieci sprzedaży połączeń autobusowych. Taka sieć współpracujących podmiotów daje szerokie możliwości działającym w jej ramach przewoźnikom i dworcom oraz buduje spójny system informacji o rozkładach jazdy, cenach i dostępnych miejscach w realizowanych połączeniach autobusowych. – dodaje Acedański.

Jak zapewnia przewoźnik, takie rozwiązanie daje również możliwość wyszukania i zakupu biletów na połączenia z przesiadką, obsługiwane przez rożnych przewoźników.

Total
0
Shares
Zobacz również: