Zielone pociągi FlixTrain tylko w Niemczech

Zielone pociągi już wkrótce wyjadą na tory /Fot. FlixBus

Spółka FlixMobility, właściciel marki FlixBus, rusza 24 marca z usługą FlixTrain. Pociągi będą obsługiwać regularne połączenia na trasie Hamburg-Duesseldorf-Kolonia, a od połowy kwietnia również Berlin-Frankfurt n.Menem-Stuttgart.

Ceny biletów na FlixTrain rozpoczynają się od 9,99 €. FlixTrain zostanie zintegrowany z siecią FlixBus w całych Niemczech, szczególnie w obszarze sprzedaży biletów. – Chcemy promować przystępne cenowo i przyjazne dla środowiska podróże, będące alternatywą dla samochodu. Dzięki naszej siatce połączeń, składającej się obecnie z tras obsługiwanych przez autobusy i kolej, tworzymy nową wizję mobilności – mówi André Schwämmlein, współzałożyciel i dyrektor zarządzający i FlixMobility.

Oferta nie w Polsce
Z usług FlixTrain będzie można korzystać jedynie w Niemczech. Spółka nie planuje uruchomienia zielonych pociągów w naszym kraju. – Zawsze szukamy nowych możliwości, jednak na ten moment nie mamy planów uruchomienia FlixTrain na innych rynkach, w tym w Polsce. Tam koncentrujemy się obecnie na wprowadzeniu atrakcyjnej oferty letniego rozkładu – zaznacza Schwämmlein.

Total
0
Shares
Zobacz również: