Darmowe przejazdy na nowej trasie KW z Gniezna do Jarocina

Peron 1 w Jarocinie /Fot. Travelarz /CC BY-SA 3.0

W miniony piątek we Wrześni nastąpiła inauguracja połączeń z Gniezna przez Wrześnię do Jarocina, na której regularny ruch pasażerski zostanie uruchomiony w niedzielę, 10 czerwca. Z okazji reaktywacji przewozów na tej trasie na pasażerów czekają bardzo atrakcyjne promocje.

Koleje Wielkopolskie uruchomią 6 par pociągów na wspomnianej linii. Trasę liczącą 65 kilometrów pociągi pokonają 1 godzinę i 6 minut. Pasażerów wozić będą stosunkowo komfortowe, gruntownie zmodernizowane elektryczne zespoły trakcyjne serii EN57, wyposażone w klimatyzację, gniazdka 230V i automaty biletowe. Reaktywacja miała nastąpić wcześniej, ale opóźniły ją prace remontowe, o czym informowaliśmy tutaj.

Żeby zaprezentować pasażerom swoje usługi i zachęcić ich do korzystania z pociągów na reaktywowanej linii Koleje Wielkopolskie przygotowały specjalne oferty. W dniach 10, 17, 17, 23 i 24 czerwca każdy podróżny będzie mógł podróżować na linii Gniezno – Września – Jarocin za darmo. Dodatkowo na darmową podróż w dniach 11-15 czerwca oraz 18-22 czerwca mogą liczyć uczniowie i studenci. W tym wypadku warunkiem darmowej podróży jest posiadanie ważnej legitymacji szkolnej lub studenckiej.

Za kilka miesięcy przekonamy się czy akcja promocyjna Kolei Wielkopolskich, połączona ze zmodernizowanym taborem, wyremontowanymi peronami oraz torami zachęcą podróżnych do podroży pociągiem na tej trasie.

Total
0
Shares
Zobacz również: