Reklamy w serwisie zbiorowy.info – wyjaśnienie

Reklamy wyświetlane w portalu nie zasłaniają treści i nie utrudniają jej czytania.

Od kilku dni w portalu możecie zaobserwować, że wyświetlane są reklamy. Zdecydowaliśmy się na ten ruch, aby zapewnić choć minimalne finansowanie naszej działalności. Zebrane środki będziemy inwestować w rozwój serwisu.

Portal zbiorowy.info nie jest biznesem, a powstał z pasji do transportu zbiorowego. Niezmiernie się cieszymy, że przypadł Wam do gustu i zaglądacie tutaj regularnie. Jedna nie ma co ukrywać, funkcjonowanie portalu kosztuje. Opłaty za serwer, domenę, marketing czy usługi developerskie pokrywane dotychczas były z naszych kieszeni. teraz chcemy by portal zarabiał na siebie w sieci.

Dlatego zdecydowaliśmy się na umieszczenie w nim, nieinwazyjnych reklam. Wyświetlane reklamy dostarczane są przez zewnętrzną firmę jaką jest Google. Zebrane w ten sposób środki przeznaczymy na rozwój portalu (np. nowe funkcjonalności) oraz jego utrzymanie. Będzie nam niezmiernie miło, jeżeli wyłączycie blokowanie reklam w swoim telefonie czy przeglądarce. My ze swojej strony zapewniamy, że reklamy nie będą przeszkadzać w czytaniu artykułów. A może jakaś oferowana przez reklamodawców usługa Was zainteresuje?

Total
0
Shares
Zobacz również: