Najnowsze artykuły dot. tematu

zbiorowy.info

Zbiorowy.info ma już 365 dni

Serwis zbiorowy.info ma już rok. Gdy 1 lutego 2018 roku startowaliśmy, nie przewidywaliśmy, że nasze małe przedsięwzięcie rozwinie się do takich rozmiarów.

Reklamy w serwisie zbiorowy.info – wyjaśnienie

Od kilku dni w portalu możecie zaobserwować, że wyświetlane są reklamy. Zdecydowaliśmy się na ten ruch, aby zapewnić choć minimalne finansowanie naszej działalności. Zebrane środki będziemy inwestować w rozwój serwisu.

Jakie teksty czytaliście w lipcu? Znamy TOP10

Miniony miesiąc należał do jednych z najlepszych w krótkiej historii naszego portalu. Niektóre z naszych materiałów dotarły do kilku tysięcy czytelników. Dziękujemy, że jesteście z nami.

Toplista czerwca, czyli co czytaliście w portalu zbiorowy.info

Czerwiec przeszedł do historii, tak więc możemy podsumować kolejny miesiąc w naszym portalu. Wśród 10 najczęściej czytanych artykułów w minionym miesiącu znalazł się artykuł... ze stycznia! Zazwyczaj w naszych miesięcznych zestawieniach…

Majowe hity serwisu zbiorowy.info

Po miesięcznej przerwie, ponownie prezentujemy Wam najlepsze materiały z minionego miesiąca. W maju najczęściej czytanym artykułem był...

Zobacz najpopularniejsze artykuły z ostatniego miesiąca

Gdy miesiąc temu uruchamialiśmy serwis zbiorowy.info, postawiliśmy sobie za cel stworzyć atrakcyjne miejsce dla osób interesujących się transportem zbiorowym. Zapraszamy na podsumowanie pierwszego miesiąca naszej działalności.