KD z nową stroną internetową, ale jeszcze w fazie testów

Nowa strona Kolei Dolnośląskich utrzymana jest w barwach przewoźnika

Wczoraj uruchomiona została nowa strona internetowa Kolei Dolnośląskich. Mimo, że witryna jest już dostępna dla pasażerów, nadal znajduje się w fazie testów.

Nowa strona jest dużo nowocześniejsza od poprzedniej, została stworzona według aktualnie panujących trendów. Jest w pełni responsywna, co oznacza, że dostosowuje się do każdej wielkości ekranu oraz urządzenia, na którym jest wyświetlana.

Pasażerowie znajdą tam m.in. aktualne alerty, informujące o ewentualnych opóźnieniach pociągów oraz zmianach w rozkładzie jazdy, co pozwoli na bardziej precyzyjne zaplanowanie podróży oraz znalezienie wszystkich ważnych informacji w jednym miejscu.

– Nowa strona internetowa to kolejny element, który podkreśla nowoczesność naszej spółki. Przez pierwszy miesiąc będziemy testować jej możliwości, przez co mogą pojawić się jeszcze pewne zakłócenia, ale już dzisiaj możemy potwierdzić, że jest bardziej przejrzysta, intuicyjna, a tym samym łatwiejsza w użyciu. Jako spółka, stawiamy na ciągły rozwój i robimy wszystko, aby osoby, które z nami podróżują były zadowolone z wyboru Kolei Dolnośląskich – mówi Cezary Pacamaj, wiceprezes Zarządu Kolei Dolnośląskich.

W pierwszej fazie strona dostępna będzie w języku polskim, natomiast w kolejnych w angielskim, niemiecki oraz czeskim.

Total
2
Shares
Zobacz również: