Transport kolejowy, miejski, autobusowy i lotniczy

KOLEO wprowadziło do sprzedaży bilety okresowe trzech przewoźników

Od początku września bilety okresowe POLREGIO, PKP SKM w Trójmieście oraz Kolei Dolnośląskich można kupić za pomocą aplikacji mobilnej KOLEO.

Umożliwienie zakupu biletów okresowych to kolejny krok w rozwoju aplikacji KOLEO. – Początek września to okres, gdy wiele osób po letnim wypoczynku wraca do swoich obowiązków. Wiele osób dojeżdża do swojej szkoły lub miejsca pracy koleją, korzystając z biletów okresowych. Od 1 września mogą je zakupić jeszcze wygodniej, korzystając z darmowej aplikacji mobilnej KOLEO – zachęca Kuba Czajkowski z KOLEO.

Co ważne, bilet kupiony w aplikacji KOLEO zapisywany jest bezpośrednio w pamięci urządzenia, nie ma więc obawy, że w przypadku chwilowego braku połączenia z Internetem lub utraty zasięgu bilet będzie niedostępny. Dodatkowo kopia biletu jest wysyłana w pliku PDF na adres mailowy pasażera.

KOLEO oferuje bilety w dokładnie takiej samej cenie jak w kasach – z uwzględnieniem wszelkich ulg i promocji. W czasie kontroli, pracownik przewoźnika skanuje kod 2D.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More