Transport kolejowy, miejski, autobusowy i lotniczy

Oszuści chcą wymieniać okna wokół lotniska w Radomiu

Mimo, że do powrotu samolotów na lotnisko w Radomiu jeszcze daleko, to już pojawiają się oszuści, którzy chcą zarobić na hałasie, który mogą generować samoloty.

Port Lotniczy w Radomiu ostrzega przed oszustami, którzy próbują wyłudzić od mieszkańców okolicznych budynków wymianę okien. Firmy te podczas składania ofert informują, iż koszt wymiany okien w końcowym rozrachunku zostanie pokryty przez Port Lotniczy „RADOM” S.A., Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego, bądź inne instytucje pośrednio związane z funkcjonowaniem Portu Lotniczego w Radomiu.

– Nieprawdziwe są zapewnienia co do zwrotu kosztów wykonywanych przez te firmy usług, przez Port Lotniczy „RADOM” S.A. – informują władze lotniska. Prace związane z utworzeniem strefy ograniczonego użytkowania, wewnątrz której mieszkańcy będą mogli liczyć na wymianę okien, rozpoczną się dopiero po pełnym uruchomieniu lotniska. Najszybciej może to nastąpić za dwa lata.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More