TOST 2018. Młodzi naukowy porozmawiają o transporcie

Wszystkie dziedziny transportu i pomysły młodych naukowców z całego kraju – tak w kilku słowach można podsumować zbliżające się II Trójmiejskie Ogólnopolskie Seminarium Transportowe Politechniki Gdańskiej TOST PG 2018

Koło Naukowe Inżynierii Drogowej i Kolejowej KoDiK już po raz drugi zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w Trójmiejskim Ogólnopolskim Seminarium Transportowym Politechniki Gdańskiej TOST PG 2018, które odbędzie się w dniach 26 – 27 kwietnia na Politechnice Gdańskiej. Zgłoszenia udziału należy dokonać do dnia 15 lutego 2018 r.

– Głównym celem seminarium naukowego jest zgromadzenie studentów i doktorantów z całej Polski specjalizujących się w dziedzinie transportu. Zależy nam na umożliwieniu wymiany doświadczeń oraz wniosków z wyników przeprowadzanych badań naukowych pomiędzy uczestnikami – mówi nam Anita Jaedtke z Komitetu Organizacyjnego imprezy.

Tematyka seminarium jest bardzo szeroka. Przewodnimi tematami prowadzonych dyskusji będą zagadnienia dotyczące: projektowania infrastruktury, inteligentnych systemów sterowania, logistyki, bezpieczeństwa ruchu drogowego, ochrony środowiska, a także aspektów architektoniczno – urbanistycznych.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej organizatorów: https://wilis.pg.edu.pl/kodik/tost-pg-2018

Total
0
Shares
Zobacz również: