Białystok z kolejowym biletem miejskim za 2 zł

Od wczoraj oferta “bilet miejski” oferowana przez Polregio obowiązuje również w Białymstoku. Za dwa złote będzie można podróżować pociągami REGIO w granicach miasta.

– Poprzez wprowadzenie w Białymstoku oferty “Bilet miejski” pragniemy zachęcić do korzystania z POLREGIO i udowodnić, że pomiędzy osiedlami można szybko i sprawnie przemieszczać się właśnie naszymi pociągami – mówi Janina Wilczewska, dyrektor Podlaskiego Oddziału Przewozów Regionalnych w Białymstoku.

Oferta skierowana została do osób przemieszczających się na odcinkach pomiędzy stacjami kolejowymi na terenie miasta: Białystok, Białystok Starosielce, Białystok Bacieczki, Białystok Stadion, Białystok Wiadukt oraz Białystok Fabryczny. Docelowo zaś biletem zostaną objęte też dwa nowe przystanki: Białystok Zielone Wzgórza i Białystok Nowe Miasto.

Za bilet normalny zapłacimy 2 zł, zaś uprawnieni do ulg ustawowych zapłacą jeszcze mniej, np. uczniowie – 1,26 zł, studenci – 0,98 zł.

Bilety można kupić kasach biletowych, automatach biletowych oraz w internecie i w aplikacji SkyCash. Dostępne będą również w pociągu u obsługi.

Total
0
Shares
Zobacz również: