Wars wchodzi na rynek utrzymania czystości wagonów

Stare i obecne logo WARS

WARS to firma zajmująca się dotychczas przede wszystkim obsługą podróżnych w wagonach sypialnych i z miejscami do leżenia oraz prowadzeniem usług gastronomicznych na wagonach restauracyjnych i barowych. Teraz firma będzie świadczyć usługi sprzątające dla PKP Intercity.

Rok 2018 jest symbolicznym dla WARSu. Obok obchodów jubileuszu siedemdziesięciolecia powstania przedsiębiorstwa firma wchodzi w nowy segment usług. PKP Intercity rozstrzygnęło przetarg na świadczenie usług stacjonarnego czyszczenia taboru. Okazało się, że aż w pięciu z sześciu ujętych w zamówieniu lokalizacjach najkorzystniejszą ofertę na usługi złożył WARS.

Usługi świadczone będą zarówno w wagonach jak i elektrycznych zespołach trakcyjnych eksploatowanych przez PKP Intercity. Sprzątanie będzie odbywać się w Gdyni, Krakowie, Przemyślu, Wielkopolsce (Poznań, Ostrów Wielkopolskim Konin, Piła, Zielona Góra), a także na Dolnym Śląsku (Jelenia Góra, Szklarska Poręba, Wrocław, Kudowa – Zdrój, Węgliniec). Za wszystkie zadania WARS otrzyma łącznie ponad 9,5 miliona złotych.

Świadczenie usług sprzątania WARS rozpocznie od 1 czerwca. Kontrakt będzie trwał do 8 grudnia 2018 roku.

Total
0
Shares
Zobacz również: