Startuje koalicja polskich przewoźników autokarowych

Polonus wraz z Żak Express, PKS Elbląg, Contbus, GardenExpress oraz NEOBUS i AlbatrosBUS powołali do życia koalicję Polonus Partner. Została ona powołana na rzecz integracji i rozwoju krajowego transportu pasażerskiego.

Nowa oferta zawiera 50 krajowych linii, tworzących połączenia między 250 miejscowościami w Polsce. Kursy będą obsługiwane przez 130 nowoczesnych, bezpiecznych i komfortowych pojazdów, posiadających wspólne oznaczenie Polonus Partner. Cała oferta jest dostępna na platformie www.PolonusPartner.pl, a dodatkowo każdy partner będzie miał na swojej stronie ofertę pozostałych przewoźników, wraz z różnymi kombinacjami podróży łączonych. – Łączymy polski rynek przewozów pasażerskich pod marką Polonus Partner. Jest to odpowiedź na oczekiwania polskich pasażerów. Zbudowaliśmy koalicję partnerską, która ma na celu zachęcenie klientów do korzystania ze sprawdzonych usług krajowych przewoźników – mówi Maciej Acedański, Prezes Zarządu Polonus.

Program Polonus Partner jest realizowany pod patronatem Ministerstwa Infrastruktury w ramach ogólnopolskiej inicjatywy #ŁączymyPolskę. – Ministerstwo Infrastruktury czuwając nad rozwojem krajowego, drogowego rynku transportu pasażerskiego wspiera i angażuje się w wartościowe, znaczące dla Polaków projekty, które mogą nie tylko przyczynić się do rozwoju rynku, wzmocnić potencjał polskich przewoźników, czyli lokalnych przedsiębiorców, ale jednocześnie ułatwić Polakom podróżowanie po kraju – podkreśla Łukasz Smółka, Szef Gabinetu Politycznego Ministra Infrastruktury.

Co więcej – równolegle ze startem programu Polonus Partner rusza pierwsza promocja dla pasażerów. Dostępnych jest 10 000 biletów z oferty Polonus Partner na podróże między 12 a 30 czerwca 2018 o 50% taniej. Sprzedaż promocyjnych biletów potrwa od 12 do 15 czerwca 2018. Oferta dostępna jest dla wszystkich kursów, w tym dla podróży łączonych. Warto się pospieszyć, ponieważ liczba biletów jest jak zawsze ograniczona.

Total
0
Shares
Zobacz również: