Powrót POLREGIO do aplikacji KOLEO ucieszył pasażerów

W ubiegłym tygodniu, po ponad 5 miesięcznej przerwie, poprzez platformę i aplikację mobilną KOLEO znowu można kupować bilety POLREGIO. Właściciel platformy KOLEO jest zadowolony z pierwszych wyników sprzedaży.

W aplikacji KOLEO bilety na przejazdy pociągami Przewozów Regionalnych są dostępne dopiero kilka dni, ale właściciel platformy biletowej jest zadowolony z wyników ponownego nawiązania współpracy. – Przez ostatnie 48h dostaliśmy bardzo wiele pozytywnych opinii i sygnałów od naszych pasażerów. Widzimy to też po ilości sprzedanych biletów. To dla nas ważny krok, okres letni i wakacje to wzmożony ruch na kolei. Jesteśmy przekonani, że ułatwi to pasażerom podróż – mówi Katarzyna Banasik, dyrektor ds. Klienta w Astarium.

Bilety POLREGIO zniknęły z serwisu KOLEO w ostatnich dniach stycznia. Spółki rozmawiały ze sobą przez media, oskarżając się nawzajem o niedotrzymanie warunków umowy (zobacz też: KOLEO kontra POLREGIO. Stracą jedynie pasażerowie). Podróżni wyrażali niezadowolenie z decyzji przewoźnika o nieprzedłużeniu umowy, dając o tym znać w sposób masowy m.in. na profilu Przewozów Regionalnych na portalu społecznościowym Facebook. Dopiero po 5 miesiącach, spółki ponownie podpisały ze sobą umowę o współpracy. Więcej o tym pisaliśmy tutaj.

Total
0
Shares
Zobacz również: