Jaki rozkład jazdy obowiązuje 12 listopada? To zależy

Wprowadzenie w pośpiechu dnia wolnego w najbliższy poniedziałek powoduje, że pasażerowie będą musieli mocno uważać, sprawdzając rozkłady jazdy. Niektóre pojazdy transportu zbiorowego pojadą według świątecznych rozkładów jazdy, część wg sobotnich, a jeszcze inne według powszednich rozkładów.

Chyba z największym zamieszaniem będą musieli się zmierzyć pasażerowie w Warszawie. Autobusy miejskie będą kursowały wg. świątecznych rozkładów jazdy, oprócz linii Lxx, które wyjadą na drogi zgodnie z sobotnim planem. Zgodnie z sobotnimi rozkładami jazdy kursować będą również tramwaje i metro. Nie zostaną jednak zrealizowane kursy nocne linii M1 i M2. SKM będą kursować wg rozkładu jazdy dnia powszedniego.

W Krakowie i lublinie wszystkie pojazdy transportu miejskiego będą kursować podobnie jak dzień wcześniej. W Gdańsku i Gdyni będą obowiązywać sobotnie rozkłady jazdy. Zgodnie z harmonogramem sobotnim będą kursować pojazdy transportu miejskiego w Poznaniu. Tutaj jednak, w związku z zakazem handlu, niektóre linie autobusowe (m.in. 80, 81, 84, 611, 703) będą kursować na krótszych trasach lub z pominięciem niektórych przystanków.

Zmiany rozkładów nie będzie w połączeniach PKP Intercity. Wszystkie pociągi wyjadą według powszednich rozkładów jazdy.

Total
1
Shares
Zobacz również: