Brutalna napaść na kontrolera biletów w Gorzowie Wlkp.

Do brutalnego napadu na kontrolera biletów doszło w tym tygodniu w Gorzowie Wielkopolskim. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia. To kolejny przypadek agresji wobec osób sprawdzających bilety.

Jak opisuje wydarzenia portal gorzowianin.com, sytuacja miała miejsce w miejskim autobusie linii 100. Nastolatek nie miał biletu, został poproszony o podanie danych do mandatu zaczął je podawać kontrolerowi. Gdy autobus zatrzymał się na przystanku, młody chłopak rzucił się na kontrolera i wypchnął go z autobusu. Mężczyzna upadł na plecy i uderzył głową o chodnik. Mężczyzna został przewieziony przez pogotowie do szpitala. Nie doznał poważnych obrażeń i jeszcze tego samego dnia został wypisany do domu. Sprawę bada policja, na razie nie udało się ustalić danych sprawcy.

To kolejny przypadek brutalnego ataku na kontrolera biletów. W ubiegłym roku głośna była sprawa ataku na kontrolera w Gdańsku. Wówczas młody kontroler został oblany żrącą substancją. Sprawca został zatrzymany. Po tym zdarzeniu władze gdańskiego ZTM wprowadziły wspólne kontrole prowadzone wraz nieumundurowanymi funkcjonariuszami policji.

Źródło gorzowianin.com

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.