Najnowsze artykuły dot. tematu

wypadek

Autobus gwałtownie zahamował – pasażerowie w szpitalu

Aż 7 z 50 pasażerów musiało skorzystać z pomocy medycznej po gwałtownym hamowaniu autobusu miejskiego w Bytomiu. To po raz kolejny pokazuje, jak ważne jest trzymanie się poręczy podczas podróży autobusem lub tramwajem.

Odszkodowanie za przytrzaśnięcie w drzwiach autobusu?

Tysiąca złotych chce domagać się pasażerka od MZK Bydgoszcz. Kierowca autobusu przytrzasnął w drzwiach wózek dziecięcy. Mimo, że ani pasażerce ani dziecku nic się fizycznie nie stało to pasażerka uważa, że poniosła straty moralne.

Smartfon przyczyną kolejnego potrącenia w Warszawie?

Wczoraj w okolicach metra Wierzbno doszło do potrącenia przez tramwaj pieszej, która przechodziła na czerwonym świetle. Kobieta była zapatrzona w swój telefon. Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulic Woronicza i Niepodległości. Kobieta…

Wejherowo: Krok od tragedii sprzed lat

Był 18 maja 1999 roku. Zbliżał się wieczór, wraz z nim godzina rozpoczęcia nocnej zmiany na wejherowskiej nastawni dysponującej „Wh”. Po godzinie dwudziestej dyżurna ruchu zgłosiła monterowi sterowania ruchem kolejowym nieprawidłowe…

Wypadek autobusu MZA. Zasłabł kierowca

7 lutego na Trakcie Lubelskim, na wysokości ulicy Rabatowej w Warszawie doszło do kolizji autobusu MZA z trzema samochodami. Przyczyną wypadku było zasłabnięcie kierowcy autobusu.

Wypadek pociągu KŚ „Ornak” w Szaflarach

Dziś około godziny 10:55, w miejscowości Szaflary w powiecie nowotarskim doszło do zderzenia busa z pociągiem osobowym Kolei Śląskich "Ornak" z Katowic do Zakopanego. W wypadku poszkodowana została jedna osoba.